Wynajem autobusów i busów +48 692 016 605
Biuro podróży GRZEŚ +48 605 415 531
Wynajem autobusów i busów Bieszczady
Biuro podróży GRZEŚ
Wynajem busów Sanok

Wynajem busów Sanok

Wynajem busów Sanok

Sanok jako historyczne miasto ma bardzo wiele do zaoferowania, jako profesjonalny przewoźnik w skład naszej oferty wchodzi wynajem busów Sanok. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem busów lub autokarów na terenie Sanoka (lub okolic), zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Zastanawiasz się co warto zwiedzić? Poniżej nasz krótki poradnik.

Wynajem autokarów Sanok

Malownicze miasto, położone jest w województwie podkarpackim, ściślej mówić mieści się w dolinie Sanu. Warto zaznaczyć, że ziemia sanocka była zasiedlona już w czasach neolitu. Jako miasto, Sanok został założony przez księcia Jerzego.

Wynajem busów Sanok
Skansen

Zabytki Sanoka:

  1. Skansen i Miasteczko Galicyjskie – cerkwie, chaty, budynki gospodarcze. 38 hektarów i ponad 100 różnych obiektów z przełomu XVII i XX wieku, sprawią, że dosłownie przeniesiesz się w czasie.
  2. Zamek Królewski w Sanoku – wzniesiony w XVI wieku, wewnątrz zamku znajduje się Muzeum Historyczne (wystawa militariów, kolekcja ceramiki z regionu Pokucia, galeria prac Mariana Kruczka), które jako kolejne powinno znaleźć się na waszej liście zwiedzania.
  3. Stare Miasto w Sanoku – wartym uwagi jest, Kościół Farny, Stary Ratusz czy Plac Świętego Michała.
  4. Park Miejski i kopiec Mickiewicza
  5. Umocnienia „Linii Mołotowa”

Jak sami możecie stwierdzić, Sanok posiada sporo atrakcji, które możecie zwiedzić, przy okazji zdobywania kolejnych bieszczadzkich szlaków. Z Cisnej jest to blisko godzina drogi, którą możemy zorganizować jako profesjonalne biuro turystyczne. Do zaoferowania mam busy lub autokary. Zapraszamy również do zapoznania z naszą ofertą.

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu