Wynajem autobusów i busów +48 692 016 605
Biuro podróży GRZEŚ +48 605 415 531
Wynajem autobusów i busów Bieszczady
Biuro podróży GRZEŚ

mostbet mostbet

Wynajem busów Sanok

Wynajem busów Sanok

Wynajem busów Sanok

Sanok jako historyczne miasto ma bardzo wiele do zaoferowania, jako profesjonalny przewoźnik w skład naszej oferty wchodzi wynajem busów Sanok. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem busów lub autokarów na terenie Sanoka (lub okolic), zapraszamy do kontaktu – zadzwoń. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Zastanawiasz się co warto zwiedzić? Poniżej nasz krótki poradnik.

Wynajem autokarów Sanok

Malownicze miasto, położone jest w województwie podkarpackim, ściślej mówiąc mieści się w dolinie Sanu. Warto zaznaczyć, że ziemia sanocka była zasiedlona już w czasach neolitu. Jako miasto, Sanok został założony przez księcia Jerzego.

Wynajem busów Sanok
Skansen

Zabytki Sanoka:

  1. Skansen i Miasteczko Galicyjskie – cerkwie, chaty, budynki gospodarcze. 38 hektarów i ponad 100 różnych obiektów z przełomu XVII i XX wieku, sprawią, że dosłownie przeniesiesz się w czasie.
  2. Zamek Królewski w Sanoku – wzniesiony w XVI wieku, wewnątrz zamku znajduje się Muzeum Historyczne (wystawa militariów, kolekcja ceramiki z regionu Pokucia, galeria prac Mariana Kruczka), które jako kolejne powinno znaleźć się na waszej liście zwiedzania.
  3. Stare Miasto w Sanoku – wartym uwagi jest, Kościół Farny, Stary Ratusz czy Plac Świętego Michała.
  4. Park Miejski i kopiec Mickiewicza
  5. Umocnienia „Linii Mołotowa”

Jak sami możecie stwierdzić, Sanok posiada sporo atrakcji, które możecie zwiedzić, przy okazji zdobywania kolejnych bieszczadzkich szlaków. Z Cisnej jest to blisko godzina drogi, którą możemy zorganizować jako profesjonalne biuro turystyczne. Do zaoferowania mam busy lub autokary. Zapraszamy również do zapoznania z naszą ofertą.

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu