Wynajem autobusów i busów +48 692 016 605
Biuro podróży GRZEŚ +48 605 415 531
Wynajem autobusów i busów Bieszczady
Biuro podróży GRZEŚ

Wycieczki Bieszczady

Bieszczadzka Wyprawa

Wycieczki Bieszczady

Jednodniowa wycieczka po Bieszczadach, przejazd odcinkami małej i dużej obwodnic przez Bieszczadzkie wioski z zwiedzaniem najciekawszych i najpiękniejszych miejsc. Zobaczycie i poznacie między innymi Bieszczadzkie cerkwie oraz zabytki, panoramę bieszczadzkich gór jak i również Jezioro Solińskie. Przewodnik opowie o najciekawszych miejscach i zabytkach oraz podpowie co jeszcze zwiedzić.

 • Kierunek/kraj podróży:Bieszczady
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Terminy wyjazdów:
 • Cena: od 100zł
Wycieczki Bieszczady

Oferujemy Państwu wynajem busów oraz wyjazdy z miejscowości:

Cisna, Dołżyca, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina, Ustrzyki Górne, Bereżki, Pszczeliny, Stuposiany (Muczne, Tarnawa), Zatwarnica , Dwernik, Smolnik, Lutowiska, Czarna ( Polana, Lipie, Michniowiec), Żłobek, Rabe, Zadwórze, Hoszów , Ustrzyki Dolne, Polańczyk, Solina, Kroscieńko.

O Bieszczadach

Nazwa Bieszczady – pochodzi od ruskiego słowa „beskid”, które oznacza górskie pogranicze, czyli teren oddzielający Polskę i Ruś od państwa węgierskiego leżącego na południu Karpat. Jest to bardzo urokliwe miejsce, nieskażone popularną turystyką. Obszar ten oferuje spokój oraz kontakt z wiekową naturą dzięki czemu będziesz mógł poczuć się jak nasi przodkowie zamieszkujący te tereny. Przez wielu Bieszczady zwane są Amazonką Europy. Jako doświadczony przewoźnik oferujemy klimatyczne wycieczki w Bieszczady. 

Wycieczki Bieszczady

Bieszczady to najbardziej wysunięta w Polsce na płd. wschód grupa górska łańcucha karpackiego, położona są w klinie graniczącym pomiędzy Ukrainą i Słowacją. Trudno dostępny teren sprawił, że region ten jest słabo rozwinięty rolniczo oraz nielicznie zamieszkany. W Bieszczadach odnajdziemy krajobraz stosunkowo wysokich gór rusztowych o długich ciągnących się równolegle do siebie grzbietach. Górski krajobraz przecinany jest przez połoniny a najwyższym szczytem jest Tarnica. Główną rzeką Bieszczadów jest San który wraz ze swoimi dopływami stanowi niemal wszystkie rzeki i potoki które przepływają przez ten urokliwy region. Bieszczady znane są z bogatego środowiska przyrodniczego, ponieważ człowiek nie zdołał jeszcze zanieczyścić tego obszaru. Bieszczady posiadają klimat górski ukształtowany pod wpływem mas powietrza polarno – morskiego i polarno – kontynentalnego. Bieszcady są wstyanei zaoferować wiele dla turysty zarówno zimą jak i latem. Znajdziecie tu bardzo ciekawe stoki narciarskie oraz jedne z najpiękniejszych tras wycieczkowych na przykład: WETLINA MOCZARNE – MAŁA RAWKA – DUŻA RAWKA.

Bieszczadzkie Wycieczki

Jeśli są Państwo zainteresowani tematem wycieczki Bieszczady, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie zaoferować naszą widzę oraz doświadczenie, dzięki czemu, doradzimy gdzie i o jakiej porze najlepiej wybrać się na wycieczkę po Bieszczadach. Podsumowując, jesteśmy w stanie zapewnić wszystko co niezbędne. Dzięki wspomnianemu doświadczeniu możecie czuć się bezpiecznie w każdym momencie wycieczki.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was szeroki pakiet usług wycieczkowych.  Dla urozmaicenia usług oraz ciągle rosnących potrzeb, staramy się przygotować kompleksowe usługi, dlatego miedzy innymi rozbudowujemy zakres naszej oferty. Wynikiem tego posiadamy domki oraz rowery na wynajem. Polecane trasy rowerowe.

Program wycieczki Bieszczadzka wyprawa:

 • Przejazd dużą i małą obwodnicą
 • Panorama Bieszczad wysokich z tarasu widokowego w Lutowiskach
 • Zwiedzanie cerkwi Cerkiew św. Dymitra w Czarnej z zachowany ikonostasem z 1834 roku
 • Spacer po koronie zapory w Solinie z przewodnikiem i rejs statkiem po Jeziorze Solińskim około 1,5 godziny.
 • Czas wolny
 • Przejazd przez Polańczyk i do Cisnej doliną rzeki Solinki , wizyta w pracowni IKON u Pani Jadwigi Denisiuk

* Przedstawiony program wycieczki jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Cena obejmuje:

 • transport autokarem lub busem klimatyzowanym
 • pilot jak również przewodnik po Bieszczadach
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • ubezpieczenie
 • opłaty graniczne i parkingowe

Dla grup zorganizowanych termin wycieczki i cenę ustalamy indywidualnie.

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się gotówką w dniu wyjazdu u pilota lub przelewem na rachunek .

Wycieczki Bieszczady

REZERWACJA

Telefoniczna:
+48 605415531
+48 692016605

e- mail: kontakt@grzes-bus.pl
www.grzes-bus.pl

LWÓW

Close Menu